Posúvame limity od roku 2007
Školenia a workshopy

Školenia a workshopy

 

Spoločnosť ESFO dodáva profesionálne prezentácie a organizuje semináre a workshopy. Dozviete sa na nich ľudskou rečou povedané všetky potrebné informácie ohľadne metód riadenia kvality, inžinieringu alebo auditov. Najčastejšie sú to: Six Sigma Green Belt, 5S, Ishikawa, FMEA, interné audity, ISO 9001, ISO TS 16949, G8D, QFD, MSA, MSA, Poka-yoke, APQP a PPAP, DOE (Taguchi), 5WHY, SPC a iné.

 

Semináre a školenia sú určené pre všetkých členov tímu vašej spoločnosti. Od zamestnancov, interných audítorov, cez manažérov kvality až po vrcholový manažment. Školenia sú pripravované s ohľadom na kvalitu. Máme dlhoročné skúsenosti, pretože organizátori školení zároveň pracujú desiatky rokov pri prípravách firiem pri zavádzaní noriem ISO a iných. Tiež majú reálne, dlhoročné skúsenosti s internými auditmi.

 

 

 

 

 

 

Odborné knihy nezastúpia lektora

 

Niektoré oblasti riadenia kvality sú také rozsiahle, že pre firmu nie je efektívne aby sa pracovník zorientoval sám v zložitej problematike. Internetové blogy neposkytujú dostatočné množstvo kvalitných podkladov pre manažérstvo kvality. Ak plánujete pre vašich "kvalitárov" alebo priemyselných inžinierov napríklad školenie pre zvládnutie nového riadenia rizík a príležitostí v organizácii, o ktoré bola doplnená norma ISO 9001:2015, potom ste na správnom mieste.

 

Ani odborné knihy samy o sebe nezastúpia lektora so skúsenosťami z praxe interných auditov. Najmä keď sa jedná o zložité nástroje riadenia kvality ako napríklad Ishikawa. O tom, že tieto metódy existujú sa dočítate na každom podobne zameranom blogu. Nedočítate sa už ako sa v nich začať efektívne vzdelávať. Čo sú prvé veci, na ktoré si pri metódach riadenia kvality dať pozor? Tipy z praxe pri ich zavádzaní metód inžinieringu z podobných firiem ako tá vaša sa nedozviete nikde inde iba na školeniach od ESFO. Školenia sú úzko orientované na zvládnutie potrebnej problematiky. Zvyčajne sa jedná o manažérstvo kvality kvalitu alebo na manažovanie strát, či na odstraňovanie plytvania. Ak plánujete pre vašich "kvalitárov" alebo priemyselných inžinierov napríklad školenie pre zvládnutie nového riadenia rizík a príležitostí v organizácii, o ktoré bola doplnená norma ISO 9001:2015, potom ste na správnom mieste.

 

 

 

 

 

Aktuálna ponuka školení od ESFO

  • PPAA – vyložene na kvalitu, požiadavky na riadenie kvality v automobilovom priemysle, schvaľovanie dielov do sériovej výroby
  • Preškolenie interných audítorov na požiadavky normy 9001 z roku 2015
  • Školenie interných audítorov, aby mohli vykonávať audity priamo vo firme, kde pracujú
  • Školenie 7 druhov plytvania – aké plytvanie je vo výrobe, výrobných procesoch
  • Školenie – prechod na normu 9001 vyškolení podľa revízie normy z roku 2015

 

 

 

Ak máte záujem o organizáciu školenia alebo workshopu pre vašu spoločnosť, neváhajte nás kontaktovať.

 

Kontakt

Máte záujem o naše služby?
Názov firmy:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia