Posúvame limity od roku 2007
O nás

O nás

 

Politika

 

Procesný

Záleží nám na funkčnom systéme našich partnerov.

 

Efektívny

Vzájomne výhodné vzťahy zainteresovaných strán.

 

Úspešný

Líderstvo a rast hodnoty partnerov.

 

 

 

 

 

Poslanie

 

Helping to grow

 

 

Profil 

Spoločnosť je zameraná na budovanie a zavádzanie systémov riadenia pre organizácie (výrobné, aj nevýrobné) a fyzické osoby s použitím účinných metód a nástrojov zabezpečujúcich zvyšovanie efektívnosti a poradenskú činnosť v oblasti riadenia a inžinierstva. Zavádzame systémy a poskytujeme vzdelávanie orientované na zvyšovanie efektívnosti procesov a posilňovanie účinnosti riadenia.

 

 

Naši spolupracovníci

pôsobili vo výrobných závodoch (na Slovensku aj v zahraničí) v rôznych oblastiach a na rôznych stupňoch riadenia. Máme dlhoročné praktické skúsenosti v zavádzanísystémov riadenia vo výrobe pneumatík, v stavebníctve, energetike, kovovýrobe a technickej gumy, skúsenosti s automobilovým priemyslom, s prípravou a riadením tímov pracovníkov rôznych úrovní (majster, predák, manažér ...).

 

 

Náš prístup

Uprednostňujeme procesný prístup a zavádzanie procesného modelu. Orientujeme sa na tvorbu cieľov (Vízie, Stratégie) a zavádzanie nástrojov na ich dosahovanie. Vytvoríme váš efektívny procesný model a spoločne s vami ho zavedieme do praxe. Počas zavádzania modelu naučíme vašich pracovníkov správne používať zavedené nástroje, orientovať sa na dosahovanie cieľov a napomáhať rastu organizácie. My prinášame návrhy a zlepšenia. Spoločne s nami nájdete svoje vlastné riešenia.

 

 

 

Pokračujte v čítaní

 

Systémy riadenia a audity

 

Máte záujem o naše služby?
Názov firmy:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia